+48 668 176 060
szachy@dwiewieze.krakow.pl

IX Ogólnopolski Turniej Szachowy Przedszkolaków 18.05.2019

Szachy w Krakowie - zostań mistrzem razem z nami

Za nami bardzo duży turniej w którym grało wiele dzieciaków z naszego Klubu Szachowego Dwie Wieże Kraków. W IX Ogólnopolskim Turnieju Szachowym Przedszkolaków w Samorządowym Przedszkolu nr 96 wzięło udział 82 dzieci z różnych przedszkoli z całego regionu Małopolski.
Na dystansie 6 rund dwóch zawodników mogło się pochwalić kompletem zwycięstw. Wygrał Wojciech Jamka (Ognisko TKKF w Dobczycach) wyprzedzając tylko punktacją dodatkową Grzegorza Rabendę (KSz Dwie Wieże Kraków) z Niepublicznego Przedszkola Kraina Uśmiechu w Krakowie. Na najniższym stopniu stanął Władysław Pawlikowski (KSz Dwie Wieże Kraków).
Wśród juniorek zwyciężyła Julia Drozd (UKS Goniec Staniątki), a nasza zawodniczka Marta Drozdowska (KSz Dwie Wieże Kraków) zajęła 6 miejsce zdobywając 4 punkty na 6 pojedynków. Gorące brawa dla zwycięzców.
Wszystkie dzieciaki otrzymały dyplomy, nagrody lub upominki co jest niespotykane w tego typu imprezach.
Dziękujemy sponsorom i rodzicom przybyłym na zawody.