+48 668 176 060
szachy@dwiewieze.krakow.pl

I Turniej o Puchar Klubu Szachowego Dwie Wieże Kraków 15-16.06.2019

Szachy w Krakowie - zostań mistrzem razem z nami

W turnieju dwu-dniowym 15-16.06.2019 zagrało 29 zawodników o Puchar Klubu Szachowego Dwie Wieże Kraków. Na zwycięzców czekały okazałe puchary, nagrody i dyplomy. Była to impreza towarzysząca w której zawodnicy mogli walczyć o wyższe kategorie szachowe oraz zdobyć cenne doświadczenie z utytułowanymi rywalami takimi jak Milena Ślusarczyk, Magdalena Pudełko.
W turnieju zwyciężyła Milena Ślusarczyk (UKS Hetman Koronny Trzebinia), która zakończyła rywalizację z kompletem punktów. Drugie miejsce zajął Bartłomiej Cichoń (MKS KSOS Kraków) a trzecie Zuzanna Matusik (UKS Hetman Koronny Trzebinia) . Na czwartym miejscu uplasował się Dawid Pękala z naszego Klubu Szachowego Dwie Wieże Kraków. Magda zagrała jedną rundę mniej i po porażce z triumfatorką zawodów spadła na siódme miejsce w klasyfikacji generalnej. Czołową dziesiątkę zamknęła Ewa Pawlikowska (KSz Dwie Wieże Kraków).

Zawodnicy gościli w Eximius Park w Zabierzowie gdzie podczas upałów mogli bezpłatnie korzystać z wody do picia. Sala gry była klimatyzowana co pomagało zawodnikom w skupieniu się na grze w szachy.