+48 668 176 060
szachy@dwiewieze.krakow.pl

Ewa Pawlikowska 6 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek do lat 10

Szachy w Krakowie - zostań mistrzem razem z nami. Zajęcia szachowe w Krakowie i okolicach.

Ewa Pawlikowska 6 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek do lat 10

Ewa Pawlikowska zakończyła zmagania na szóstej pozycji w Mistrzostwach Polski Juniorek do lat 10. Zawody były rozegrane w Szczyrku w ośrodku Orle Gniazdo (22-29.02.2020).

Podsumowanie:
Ewa po świetnym starcie poniosła porażkę ze złotą medalistką Magdaleną Smietańską z Polonii Wrocław, kolejna runda do zwycięstwo. Druga porażka przyszła z zawodniczką z Michaliną Popczyńską. Debiut nie wyszedł naszej zawodniczce i nie bardzo była jak powalczyć o zdobycz punktową. Potem kolejne 2 zwycięstwa podniosły morale naszej finalistki. W rundzie 8 porażka z Aliaksandra Klintsevich spowodowała że walka pozostała tylko albo i aż o pierwszą dziesiątkę oraz o miejsce w finałach na rok 2021 tym razem w kategorii do lat 12.
Ewa ostatnią rundę wygrywała dwa razy:) Najpierw po świetnie rozegranym otwarciu popełniła błąd i wpadła w tarapaty. Przeciwniczka na szczęście nie wykorzystała swoich szans i ostatecznie to Ewa mogła cieszyć się z punktu, szóstego miejsca i finałach w przyszłorocznej Olimpiadzie Młodzieży do lat 12. Dodatkowym udanego występu była norma na pierwszą kategorię. Gratulujemy.

Podziękowania dla rodziców oraz trenera indywidualnego Pana Piotra Kaima.
Za rok wracamy po więcej!:))

Wyniki końcowe:
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_7301/