+48 668 176 060
szachy@dwiewieze.krakow.pl

Andrzej Kulesza awansował do MP do lat 18

Szachy w Krakowie - zostań mistrzem razem z nami

Po tygodniu rywalizacji w Ustroniu – Jaszowiec (9-16.11.2019) awans do Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów w szachach klasycznych wywalczył Andrzej Kulesza w kategorii C17. Nasz zawodnik zajął ostatecznie 3 lokatę z dorobkiem 6 punktów.
Gratulacje !!!
Pozostali nasi debiutanci grali ze zmiennym szczęściem. Przeplatali bardzo dobre partie słabszymi. Jednym słowem zagrali jak to debiutanci.
Nasi najmłodsi zebrali cenne doświadczenie i z pewnością w przyszłości łatwiej będą sobie radzić ze stresem jaki towarzyszy rywalizacji o najwyższe cele.
Ostatecznie w grupie C09 najwyżej sklasyfikowany został Dawid Pękala ukończył zawody na dwudziestym pierwszym miejscu. Tuż za nim na pozycji 22 finiszował Piotr Rabenda. Najmłodszy z naszych zawodników ostatecznie ukończył zawody na 33 miejscu.